Mobile menu

ارزیابی حکمروایی در حوزه مدیریت تولیدکشاورزی از نگاه خبرگان کشاورزی و آب

قضاوت 51 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "مشروعیت" حکمروایی در حوزه کشاورزی  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 49درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت41 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "کارایی و اثربخشی" حکمروایی در حوزه کشاورزی  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 59درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت 32 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "عدالت و برابری" حکمروایی در حوزه کشاورزی  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 68درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت34 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "اجماع گرایی" حکمروایی در حوزه کشاورزی  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 66درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت34 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "شفافیت" حکمروایی در حوزه کشاورزی  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 66درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت30 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "شفافیت" حکمروایی در حوزه کشاورزی  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 70درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت38 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "شفافیت" حکمروایی در حوزه کشاورزی  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 62درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت31 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "مشارکت پذیری" حکمروایی در حوزه کشاورزی  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 69درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

 

توجه : برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در بحث های مربوط به تامین آب جهت تولید گندم تا سال 1404 می توانید توسط پیوند زیر به گروه انسان-آب-غذا ملحق شوید 

https://telegram.me/joinchat/BzL2LD5msMHrZth5auaa-g

دیدگاه‌ها   

0 # دلاور 1395-09-08 22:32
سلام. خدا نگه دار شما با این تلاشی که بکاربردید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حصان 1395-09-08 22:34
ممنونم. من چند وقت بود می خواستم ادبیات مصداقی از حکمرانی خوب را در ایران پیداکنم خوب شد با مطالعه شما آشناشدم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید