Mobile menu

نتایج ارزیابی حکمروایی آب از نگاه خبرگان کشاورزی و آب 1395

نتایج حاصل بررسی 47 پرسشنامه ای که دریافت شدند و دارای اعتبار بودند عبارتند از :

قضاوت23درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "مشارکت پذیری" در حوزه مدیریت تأمین آب(وزارت نیرو)  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 77درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت30 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "قانون محوری" در حوزه مدیریت تأمین آب (وزارت نیرو)  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 70درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت25 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "مسؤولیت پذیری"  در حوزه مدیریت تأمین آب (وزارت نیرو)  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 75 درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت27 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "پاسخگویی"  در حوزه مدیریت تأمین آب(وزارت نیرو)  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 73درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت15 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "شفافیت"  در حوزه مدیریت تأمین آب(وزارت نیرو)  قابل قبول به بالا بوده در حالی که 85درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت17 درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "اجماع گرایی"  در حوزه مدیریت تأمین آب(وزارت نیرو)    قابل قبول به بالا بوده در حالی که 83درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت21درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "عدالت و برابری"  در حوزه مدیریت تأمین آب(وزارت نیرو)    قابل قبول به بالا بوده در حالی که 79درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت31درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "کارایی و اثربخشی"  در حوزه مدیریت تأمین آب(وزارت نیرو)    قابل قبول به بالا بوده در حالی که 69درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

قضاوت 32درصد از مشارکت کنندگان نسبت به "مشروعیت"  در حوزه مدیریت تأمین آب(وزارت نیرو)    قابل قبول به بالا بوده در حالی که 68درصد کم و خیلی کم ارزیابی کرده اند.

 

بنا به نتایج این مطالعه  در طی سالیان گذشته و بنا به دیدگاه 47 نفر از خبرگان آب و کشاورزی سراسر کشور ،  وزن نمرات داده شده به حکمروایی در حوزه آب 25 درصد قابل قبول به بالا بوده و 75 درصد کم و خیلی بوده است.

 

 

توجه : برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در بحث های مربوط به تامین آب جهت تولید گندم تا سال 1404 می توانید توسط پیوند زیر به گروه انسان-آب-غذا ملحق شوید 


https://telegram.me/joinchat/BzL2LD5msMHrZth5auaa-g

دیدگاه‌ها   

+1 # حصان 1395-09-09 00:10
سلام. از این نتایج خیلی می تونیم استفاده کنیم. ممنونم. :D
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # admin 1395-09-23 20:53
از توجه شما سپاسگذارم ;-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید